MFP MFC-L6900DW mono A4/50ppm/USB+GLAN+WLAN/FAX | 4977766754132

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2598
  • Producent: BROTHER
  • Kod producenta: MFCL6900DWYJ1
  • Dostępność: Jest  (2 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 3 660,00 zł 4 501,80 zł

Model

MFC-L6900DW

Opis

MFC-L6900DW to urządzenie, które charakteryzuje się wysoką prędkością działania i wydajnością, umożliwiając produkowanie i przetwarzanie dokumentów przy zachowaniu niskich kosztów. Model oferuje funkcję drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania.  Urządzenie skierowane jest do grup roboczych funkcjonujących w środowiskach, w których tworzy się i przetwarza duże ilości dokumentów. Urządzenie charakteryzuje się wysoką prędkością druku, wynoszącą 50 stron na minutę. Umożliwia również szybkie archiwizowanie dokumentów: skanuje z prędkością do 50 stron na minutę (do 100 obrazów na minutę w trybie duplex) i wyposażone jest w automatyczne podajniki dokumentów na 80 arkuszy. Wyróżnia się przy tym łatwą obsługą, która odbywa się za pomocą dużych ekranów dotykowych o średnicy 12,3 cm. Model działa w sieciach bezprzewodowych i przewodowych – jest wyposażony w interfejsy USB, WiFi oraz gigabajtowy LAN.
Rozwiązania zastosowane w urządzeniu pozwalają na redukcję kosztów związanych z produkcją dokumentów.  MFC-L6900DW, oferowany w zestawie z tonerem umożliwiającym wydruk do 12 tysięcy stron, potrafi obsługiwać tonery o maksymalnej wydajności do 20 tysięcy stron. 
Model wyróżnia się także wysoką wydajnością. Został on wyposażony w podajnik dokumentów o pojemności 520 arkuszy oraz odbiornik mieszczący 250 arkuszy. Urządzenie można łatwo rozbudować o dwa opcjonalne dolne podajniki papieru o pojemności 520 arkuszy każdy, 4-tacowy podajnik wieżowy, w którym każda z tac mieści 520 stron. 
Urządzenie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa tworzonych i przetwarzanych za jego pośrednictwem dokumentów. Model może być zintegrowany z usługą Active Directory, posiada także funkcję SFL 3.0 oraz obsługuje Internet Protocol Security (IPSec), Print Archive, Secure Reset i Certificate Management. Został również wyposażony w zintegrowany czytnik NFC, który umożliwia drukowanie z urządzeń mobilnych oraz identyfikację weryfikacyjnych kart zbliżeniowych, którymi muszą posługiwać się użytkownicy chcący zwolnić zadania do druku.
Model posiada Brother Solutions Interface (BSI) – otwarty interfejs, który pozwala producentom oprogramowania tworzyć zindywidualizowane rozwiązania do zarządzania drukiem. Umożliwia ponadto drukowanie z szerokiej gamy urządzeń mobilnych, takich jak iPhone i iPad oraz tabletów i smartfonów z systemami Android czy Windows Phone 7 i 8, za pomocą aplikacji iPrint&Scan, oraz usług AirPrint i Google Cloud Print™. Pozwala również na bezpośrednie drukowanie z usług chmurowych, takich jak Dropbox czy Google Drive. Urządzenia MFC-L6900DW jest zgodne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR i charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii.

Obszar zastosowań Biuro
Funkcje urządzenia Faks
Funkcje urządzenia Skaner
Funkcje urządzenia Kopiarka
Funkcje urządzenia Drukarka
Rodzaj druku Laserowy
Format (drukarki / papieru) A6
Format (drukarki / papieru) A5
Format (drukarki / papieru) A4
Druk w kolorze Nie
Rozdzielczość druku 1200 x 1200 dpi
Maks. prędkość druku w czerni[str/min] 50
Druk dwustronny Automatyczny
Język drukarki PostScript 3
Język drukarki Epson FX
Język drukarki IBM ProPrinter
Język drukarki PCL 5e/5c/6
Język drukarki XPS
Zainstalowana pamięć[GB] 1
Podajnik papieru

520 arkuszy

Odbiornik papieru

250 arkuszy

Rodzaj nośnika (papieru) Etykiety
Rodzaj nośnika (papieru) Koperty
Rodzaj nośnika (papieru) Papier
Rodzaj nośnika (papieru) Papier typu bond
Rodzaj nośnika (papieru) Papier gruby
Rodzaj nośnika (papieru) Papier cienki
Gramatura papieru (min.)[g/m²] 60
Gramatura papieru (maks.)[g/m²] 120
Obsługiwane systemy operacyjne Linux
Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Server 2003
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Vista
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Server 2008
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Server 2012
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 8.1
Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Komunikacja bezprzewodowa WiFi
Komunikacja bezprzewodowa NFC
Złącza RJ-45 (LAN)
Złącza 1 x USB 2.0
Akcesoria w zestawie

Toner, bęben, kabel zasilający, oprogramowanie sterownika dla Windows®, Podręcznik szybkiej obsługi (zestaw nie zawiera kabla interfejsu do komputera PC)

Kolor (wyliczeniowy) Szary
Wysokość[mm] 42.7
Szerokość[mm] 49.5
Głębokość[mm] 51.8
Waga[kg] 19