Wynajem drukarek

 

Wynajem czy też dzierżawa drukarki to doskonały sposób na oszczędność w Twojej firmie. Wynajem kserokopiarek pozwala Ci płacić tylko za wydrukowane strony. Oferujemy również wynajem drukarek, skanerów oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Nie ma sensu kupować urządzeń drukujących - zdecydowanie taniej jest zdecydować się na usługę, jaką jest dzierżawa kserokopiarek czy wynajem drukarki. Zrób to najtaniej. Oszczędzaj już Dziś. Nie martwisz się o serwis, o wybór odpowiedniego sprzętu - dzwonisz, zamawiasz i potem już tylko drukujesz - wygoda, oszczędność, spokój.

  • Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dzierżawy, którą w zależności od potrzeb mogą być objęte zarówno małe drukarki lokalne jak i wysokowydajne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne.
  • dzierżawa drukarek I dzierżawa kserokopiarek oznacza brak kosztów zakupu urządzenia.
  • w okresie dzierżawy drukarka lub kopiarka objęta jest opieką serwisową i gwarancyjną obejmującą: przeglądy, konserwacje, wymianę zużywających się części i podzespołów oraz dostawę materiałów eksploatacyjnych.
  • przez cały okres umowy użytkownik ma gwarancję pełnej sprawności urządzenia, nie ponosząc dodatkowych opłat za czynności serwisowe.
  • w ramach umowy użytkownik ponosi tylko koszty zryczałtowanej opłaty oraz za wyprodukowane wydruki.
  • stałość opłaty ryczałtowej, która jest ustalana dla planowanej ilości wykonywanych miesięcznie wydruków/kopii, umożliwia efektywne budżetowanie kosztów zwiększając jednocześnie płynność finansową firmy.
  • Obsługa serwisowa jest rozliczana w postaci comiesięcznego, stałego czynszu, uzależnionego od ilości kopii wykonywanych miesięcznie przez użytkownika. Opłata ustalana jest jako koszt pojedynczego wydruku dla danego urządzenia. Może również zawierać koszty materiałów eksploatacyjnych.

Dane kontaktowe do działu w handlowego w sprawie najmu:

Piotr Deutsch

mail: piotr@prooffice.sklep.pl

Telefon: 717856564 wew. 2
Fax: 717856564 wew. 6

 

ZAPRASZAMY.