imageRUNNER ADVANCE C5035i, format A3, kolor

2301
Producent: CANON
Dostępność:
Jest
 (5 szt.)
szt.
Cena netto: 4 900,00 zł 6 027,00 zł

imageRUNNER ADVANCE C5035i to kompaktowe urządzenie do obróbki dokumentów przeznaczone dla firm oczekujących jak najlepszej relacji możliwości do ceny oraz doskonałych funkcji komunikacyjnych.

 

Funkcje

  • Wydajne drukowanie z szybkością 35 str./min w kolorze oraz czerni i bieli
  • Intuicyjny interfejs użytkownika
  • Wielofunkcyjne urządzenie łączące moduły drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania
  • Oszczędność miejsca w konfiguracji z wewnętrznym modułem wykańczania
  • Zdumiewająca jakość druku
  • Zaawansowane funkcje współpracy przy opracowywaniu dokumentów
 
Dalsze informacje
 

Model imageRUNNER ADVANCE C5035i jest przedstawicielem rewolucyjnej nowej serii urządzeń. To w pełni zintegrowany system generowania dokumentów uwzględniający wszystkie etapy ich powstawania, który jednocześnie spełnia restrykcyjne wymagania w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Kompaktowa konstrukcja zawierająca moduły drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania często jest uzupełniana o wewnętrzny moduł wykańczania, który pozwala oszczędzić mnóstwo miejsca.

Łatwa obsługa i duże możliwości konfiguracji

Urządzenie C5035i wyposażono w duży, kolorowy, pochylany ekran o przekątnej 8,4 cala i rozdzielczości SVGA. Zastosowanie przyjaznych ikon znacznie ułatwia obsługę. Użytkownicy mogą sami określać liczbę przycisków wyświetlanych na ekranie, a nawet wybierać tło spośród 8 dostępnych wzorów tapet. Dzięki możliwości konfigurowania własnych sekwencji skomplikowane operacje albo najpopularniejsze zadania mogą być inicjowane kliknięciem jednego przycisku.

Wydajne drukowanie w wysokiej jakości

Model C5035i potrafi generować wydruki o najbardziej wyrazistych i żywych kolorach, jakie można sobie tylko wyobrazić. Bez względu na to, czy drukowanie odbywa się w czerni i bieli lub kolorze, urządzenie jest w stanie utrzymać wydajność 35 str./min. Obsługa różnorodnych nośników i bogaty wachlarz opcji wykańczania gwarantują wręcz nieprzebrany arsenał środków wzbogacania komunikacji.

Wydajne funkcje obsługi współpracy i konwersji

Skanowanie z szybkością sięgającą 100 obr./min pozwala na szybkie i bezproblemowe przekazywanie obrazów do lokalizacji docelowych, takich jak wiadomości e-mail, witryny FTP czy foldery udostępnione. Alternatywnie obrazy można kierować do systemów zaplecza takich jak Microsoft SharePoint™.

Obsługa różnorodnych formatów plików — PDF, PDFa1b, OOXML oraz PDF z możliwością przeszukiwania i w wersji kompaktowej — znacznie zwiększa wszechstronność wykorzystania dokumentów, optymalizując efektywność całego procesu skanowania. Ponadto obsługa rozszerzeń formatu PDF programu Adobe Reader umożliwia sprawdzanie dokumentów i dodawanie do nich adnotacji przy użyciu funkcji aplikacji Adobe Reader. Jest to znacznie szybsze niż stosowanie tradycyjnych papierowych wydruków.

Wydajne i bezpieczne

Urządzenie wyposażono w szereg narzędzi ułatwiających kontrolę kosztów użytkowania, np. ograniczających dostęp do wybranych funkcji. Ponadto pakiet specjalnych funkcji, takich jak zabezpieczanie znakiem wodnym, wymienny dysk twardy, szyfrowanie danych i uwierzytelnianie użytkowników chcących korzystać z urządzenia, zapewnia odpowiednią dbałość o bezpieczeństwo dokumentów na wszystkich etapach ich generowania.


Rewolucyjna przyjazność dla środowiska

Modele z serii imageRUNNER ADVANCE to pierwsze na świecie urządzenia wykonane z wysokiej klasy biodegradowalnego niepalnego plastiku. Dzięki niskiemu zużyciu energii są zgodne z normami ochrony środowiska, takimi jak Energy Star. Ponadto spełniają wymogi dyrektywy RoHS. Dołączenie modułu dwustronnego pozwala wydatnie ograniczyć zużycie papieru.